Про магазин WEILOR

Повновбудовувана техніка WEILOR

Справжньою гордістю бренду Вейлор є повновбудована техніка для кухні. Також вона називається вбудованою. Майже всі моделі, навіть мікрохвильові та електропечі від Вейлор, створені саме в цьому типі, адже він має багато переваг, які роблять техніку дуже зручною, а у багатьох випадках — просто незамінною:

  1. Естетичний вигляд. Повновбудована техніка інтегрується безпосередньо у дизайн кухні, не створюючи видимих виїмок або виступів. Це дає кухні більш органічний та сучасний вигляд.
  2. Збереження простору. Оскільки вбудована кухонна техніка розташовується у меблях або під стільницею, вона не займає додаткового простору на підлозі, на стінах або на столах, що дозволяє оптимізувати доступний простір на кухні.
  3. Легкість прибирання. Вбудовувана техніка для кухні менш схильна до забруднення, а тому її набагато легше мити і обслуговувати.
  4. Низький рівень шуму. Вбудована техніка зазвичай менше шумить, оскільки монтаж у меблі чи під стільницею зменшує розсіювання звуку.
  5. Підвищена безпека. Оскільки вбудовувані пристрої майже повністю ховаються у меблях, це перешкоджає доступу дітей та домашніх тварин до закритих частин конструкції, таких як, наприклад, шнури живлення, системи відведення конденсату, підключення до вентиляції або до газо- чи електропостачання.
  6. Зручність у використанні. Інтегрована техніка зазвичай має відкриту фронтальну частину та панель управління. Завдяки цьому вбудованою технікою можна керувати так само вільно, як і окремо стоячою.
  7. Довгий строк служби. Оскільки прилади приховані в меблях, ризик їх пошкодження та впливу зовнішніх факторів є мінімальним. Це суттєво підвищує надійність техніки та подовжує її термін служби.

Замовляючи у нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальну техніку Weilor з усіма перевагами, які вона пропонує. Наша команда готова відповісти на всі ваші питання і надати необхідну інформацію щодо вибору та експлуатації продукції Weilor.

Купуючи в інтернет-магазині Weilor, ви отримаєте найкращу побутову техніку та професійну консультацію. Зробіть своє життя на кухні простішим і приємнішим разом з нами!

Наші партнери