Витяжка повновбудована Weilor
Якби існував рейтинг найнеобхідніших помічників господині, то кухонна витяжка, безсумнівно, змагалася би за друге місце в ньому із багатофункціональною духовкою чи мийкою. А коли витяжка кухонна — вбудована, має лаконічний, ба більше — мінімалістичний дизайн і ефективний функціонал, то за ким перемога в такому рейтингу — стає очевидним.
Основні причини замовити витяжку вбудованого типу
Яка головна перевага вбудованої кухонної витяжки Weilor, одразу сказати складно. За умови малогабаритної кухні витяжка, вбудована в стільницю, з сучасним і навіть футуристичним дизайном із солідною потужністю, безперечно, є вагомим аргументом. Проте навіть якщо розміри кухні дозволяють «розгулятися», варіант купити вбудовану витяжку і встановити її просто в стільницю видається ідеальним.
По-перше, вбудована в стільницю кухонна витяжка має мегастильний вигляд, і якщо ви хочете поставити акцент в інтер’єрі саме на витяжці, то вам, безперечно, це вдасться.
По-друге, функціональність такої витяжки не поступається традиційним витяжкам, до яких усі звикли. Витяжка вбудована 60 см біля варильної поверхні такої само ширини ефективно очищуватиме повітря у просторій кухні від диму, жиру, запахів і випарів, а разом цей ансамбль матиме гармонійний вигляд. Витяжка вбудована 50 см ефективно працюватиме поруч із вузькою плитою у малогабаритному приміщенні.
Отже, з причинами, чому саме слід зупинити свій вибір на вбудованій кухонній витяжці Weilor, розібралися — це компактні розміри, ефектний вигляд і продуктивність — 1200 м3/год. І ще раз про розміри такої кухонної вбудованої витяжки: варіантів усього два — 50 і 60 см. Це оптимальна та навіть стандартна ширина, адже плити та варильні поверхні виготовляються саме такої ширини.
Особливості вбудованих витяжок для кухні
Вбудована кухонна витяжка Weilor гармонійно впишеться в інтер’єр. Хоча вона може бути і зовсім непомітною, позаяк спосіб її монтажу повновбудований. Витяжку можна вмонтувати в кухонну шафу чи стільницю. Її сучасний дизайн — кухонна витяжка вбудована виконана з нержавіючої сталі, а основні кольори — чорний або білий — дозволяє адаптувати її під будь-які кухонні поверхні. Словом, який би варіант ви не обрали — сховати витяжку в кухонному ансамблі або навпаки залишити на видноті — реалізувати можна обидва.
Зі своєю головною метою — всмоктуванням жиру та забруднень під час приготування їжі, кухонна вбудована витяжка Weilor впевнено впорається завдяки алюмінієвому жировому фільтру з нержавіючою перфорацією або вугільному фільтру. Той факт, що кухонна витяжка вбудована здатна працювати з різними видами фільтрів, свідчить про високу якість очищення повітря. Витяжка обладнана мотором, який працює у трьох режимах вентиляції. Потужність можна обрати залежно від інтенсивності процесу приготування, специфіки продуктів, які у вас на плиті, та їхніх запахів і величини випарів. При цьому рівень шуму під час роботи кухонної витяжки за найпотужнішого режиму вентиляції не перевищуватиме 63-67 дБ. Крім того, для зручності та додаткового задоволення від процесу приготування їжі кухонна витяжка Weilor обладнана економною LED лампою потужністю 4 Вт.
На що слід звернути увагу під час купівлі вбудованої витяжки
Під час експлуатації кухонної вбудованої витяжки Weilor можна обирати між режимами її роботи — відведення та рециркуляції. Перший режим — коли всмоктане повітря відводиться з будівлі у вентиляційний канал — забезпечує алюмінієвий жироуловлюючий фільтр у вигляді сітки. За другий — коли очищене повітря повертається назад у кухню — відповідає вугільний фільтр. Керувати функціями допомагають п’ять кнопок на панелі витяжки.
У випадку забруднень витяжку Weilor легко мити, адже вона виготовлена з міцного фарбованого металу, стійкого до подряпин, впливу хімічних розчинів, високих температур.
Підсумуємо: якщо ви любите готувати та експериментуєте з різними, а особливо специфічними продуктами, то зберегти чистоту кухонних поверхонь, стін і в цілому очистити повітря в приміщенні допоможе саме витяжка. За умови скромних розмірів кухні вибір вбудованої кухонної витяжки є очевидним. Також саме вбудовану кухонну витяжку оберуть любителі мінімалістичного дизайну. Вона займе мало місця, проте її функціональність буде вельми помітною завдяки доволі потужному мотору, який здатний працювати в трьох режимах залежно від вашого вибору. Механічний тип управління витяжки та прості алгоритми заміни фільтрів — алюмінієвого жироуловлюючого у вигляді сітки та вугільного фільтра гарантують тривалу та надійну роботу кухонної вбудованої витяжки.
Купити вбудовану витяжку в Києві чи загалом в Україні можете за доступну ціну і в магазині, і замовити доставку онлайн.