Витяжка кухонна телескопічна Weilor
Чи можливо в невеликому приміщенні кухні дозволити собі таку розкіш, як витяжка? Адже кожний квадратний сантиметр, без перебільшення, на вагу золота. Так, можливо! Ба більше — скромне за розмірами приміщення кухні можна зробити функціональним простором завдяки компактній техніці. Один із видів такої техніки — телескопічна витяжка. Крім того, телескопічні кухонні витяжки сподобаються і власникам просторих кухонь, хто тим не менше бажає заощадити кубічні метри або якщо будова кухні така, що будь-який інший вид витяжки не підійде ні за розміром, ні за дизайном чи типом монтажу.
Особливості та переваги телескопічних кухонних витяжок
Головне призначення кухонної витяжки — очищати повітря під час приготування їжі від жиру, диму, випарів, запахів, продуктів горіння, інших шкідливих домішок тощо. Якщо кілька десятків років тому кухонна витяжка була суто необхідною технікою і її дизайн мав доволі типовий вигляд, то сьогодні це і важливий пристрій, і окраса інтер’єру або навпаки річ, яка виконує свої функції практично непомітно.
Саме до таких «невидимок» можна віднести телескопічну кухонну витяжку. Завдяки компактності, висувному механізму та легкості у використанні й обслуговуванні телескопічні кухонні витяжки стали єдиним правильним вибором для багатьох людей.
Важливою особливістю телескопічної витяжки є її висувний механізм. Витяжку монтують у кухонну шафу. Робочу її частину з фільтром висувають тільки тоді, коли на плиті відбувається приготування страв. Після кулінарних звершень витяжку вимикають і за допомогою того самого механізму ховають назад у меблі.
Попри мінімалістичні розміри телескопічна витяжка на відмінно виконує свою основну функцію — очищує повітря від запахів, жиру, диму та пару. Очищення відбувається за допомогою або алюмінієвого фільтру, або вугільного — залежно від того, яким саме типом фільтру обладнана конкретна модель витяжки. Якщо витяжка обладнана алюмінієвим фільтром, його доволі просто можна зняти, вимити від забруднень, використовуючи розчин, який рекомендовано в інструкції з експлуатації витяжки, і встановити назад — витяжка працюватиме, як і раніше. Якщо витяжка обладнана вугільним фільтром, то його після забруднення слід замінити на новий. Знову ж таки зняти забруднений вугільний фільтр і на його місце встановити новий — доволі проста у виконанні процедура. Той факт, що витяжка мінімалістичної конструкції та з простим алгоритмом експлуатації працює як із жировим фільтром, так і вугільним, говорить про високу якість очищення повітря.
Поради, як вибрати та купити телескопічну кухонну витяжку
З-поміж розмаїття витяжок, які нині пропонують сучасному покупцю виробники техніки, визначитися бодай із типом — уже половина справи.
Отже, ви бажаєте обладнати кухню саме телескопічною витяжкою. На що ще слід звернути увагу?
По-перше, на виробника. Приміром, зупинімо вибір на Weilor. Німецька якість добре себе зарекомендувала протягом тривалих років. Витяжка Weilor працює з різними видами фільтрів, а про те, що це має велике значення, було сказано вище.
По-друге, на продуктивність. Попри компактні розміри кухонна телескопічна витяжка Weilor працює в режимі трьох швидкостей. Максимальна її продуктивність — 1200 м3/год. У невеликому приміщенні за умови помірної інтенсивності процесів приготування на плиті достатньо, щоб витяжка працювала на першій чи другій швидкості вентиляції. Проте і доволі просторе приміщення телескопічна витяжка ефективно очистить від запахів, жиру, диму тощо.
По-третє, на функціональність і простоту експлуатації. Телескопічна витяжка Weilor оснащена потужним алюмінієвим фільтром з нержавіючою перфорацією, проте може працювати і в режимі рециркуляції, якщо встановлений вугільний фільтр. Алюмінієвий фільтр потребує регулярного очищення від часточок жиру тощо, проте цю процедуру доволі просто виконати. Натомість за умови використання вугільного фільтра його після забруднення слід замінити на новий. Завдяки двом LED лампам потужністю всього 1,5 Вт кожна телескопічна витяжка забезпечує підсвічування зони приготування страв. Це додає і певної естетики, і зручності, особливо якщо стельового освітлення недостатньо. Керувати роботою витяжки можна кнопками, розташованими по боках на передній панелі. Механічний тип управління гарантуватиме тривалу експлуатацію телескопічної кухонної витяжки. Якщо готуєте одну страву і процес смаження чи випаровування не вельми інтенсивний, витяжка впорається зі своїм завданням на першій потужності. Другу швидкість слід увімкнути, якщо під час приготування задіяно кілька конфорок і виділяється багато пари. Максимальну третю швидкість вентиляції виробник радить вмикати, коли готуєте на плиті все бурлить чи навіть підгоряє, а в повітря розбризкується багато жиру й інтенсивні випари.
По-четверте, на розміри. Виробник Weilor пропонує покупцю вибрати розмір — витяжка телескопічна 60 см ідеально працюватиме у великому приміщенні в парі з широкою плитою, а витяжка телескопічна 50 см — те, що треба, якщо маєте вузьку плиту чи варильну поверхню.
По-п’яте, на ціну. Купити телескопічну витяжку в Києві чи в Україні можете за доступну ціну і в магазині, і замовити доставку онлайн. За такого набору переваг ціна витяжки цілком доступна. А якщо зважати на сукупність факторів: привабливий дизайн, якісні матеріали, з яких виготовлена витяжка, її компактні розміри, висока продуктивність, то без перебільшення можна заявити, що вартість телескопічної витяжки Weilor дешева.